DISKLEJMER

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to ta stona chodzi na WordPressie. Tak, wiemy. Prawdziwa strona wuwuwu powinna śmigać na czystych txt. Myślimy nad tym…

Jak się zapewne domyślasz to używamy ciastek, a prywatnie browarów. Zresztą nie byle jakich ciastek bo solidnych serwerowych.

Motyw przewodni –  Radvan Teodorescu. Zdjęcie – Frank Schicksal.

 

Niniejszy disklejmer nie obejmuje niewłaściwego używania, wypadku, uderzenie pioruna, powodzi, tornada, tsunami, wybuchu wulkanu, trzęsienia ziemi, huraganu i innych klęsk żywiołowych, zaniedbania, uszkodzenia spowodowanego niepoprawnym czytaniem, nieprawidłowym napięciem sieciowym, niewłaściwym lub nieautoryzowanym użyciem, złamaną anteną, brakującymi lub zmienionymi numerami seryjnymi, usunięciem znacznika, promieniowaniem elektromagnetycznym od wybuchów jądrowych, zatonięciem statku, upadkiem na pojazd mechaniczny, upuszczonym elementem, spadającymi kamieniami, dziurawym dachem, potłuczonym szkłem, pożarem lasu lub pociskiem (które mogą obejmować, ale nie jest są ograniczone do: strzały, kule, kulki paintball, odłamki, lasery, napalm, torpedy lub emisji promieniowania X, alfa, beta i gamma, noże, kamienie itp.).
Produkt ten jest przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych. Wszelkie podobieństwo do osób prawdziwych, żywych lub martwych jest czysto przypadkowe. Baterie nie są dołączone. Używać tylko zgodnie z zaleceniami. Nie stosować podczas prowadzenia pojazdu mechanicznego lub ciężkiego sprzętu. Opłata pocztowa zostanie zwrócona przez adresata. Podlega zatwierdzeniu. Niniejsza oferta nie stanowi oferty sprzedaży papierów wartościowych. Stosuje się tylko do obszaru zagrożonego. Może być zbyt intensywne dla niektórych widzów. Nie pieczętować. Sprawdź drugą stronę z dodatkowymi ofertami. Wyłącznie do użytku rekreacyjnego. Nie przeszkadzać. Wszystkie są pełnoletnie. Jeśli objawy utrzymują się, należy skonsultować się z lekarzem. Nie ma części wewnątrz. Najświeższe jeśli konsumowane przed datą przydatności do spożyciana na opakowaniu. Może ulec zmianie bez powiadomienia. Otwarcie oznacza akceptację umowy. Wyłącznie do użytku terenowego. Tylko jeden rozmiar. Zawiera znaczne ilości składników nie-tytoniowych. Kolory mogą blaknąć z czasem. Może być śliskie, kiedy jest wilgotne. Nie związany z PTI. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Lista była aktualna w momencie druku. Zwrot do nadawcy. Nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe lub celowe szkody wynikające z jakiegokolwiek defektu, błędu lub braku realizacji. Sprawdź etykietę na opakowaniu. Nie pisz poniżej tej linii. Spadające skały. Dodaj toner. Umieścić pieczęć tutaj. Unikać kontaktu ze skórą. Odkażane dla ochrony. Pamiętaj, każdy element jest prawidłowo zatwierdzony. Pracownicy i ich rodziny nie są kwalifikowani. Uwaga zły pies. Oferta ograniczona czasowo, zadzwoń teraz, aby zapewnić sobie szybką dostawę. Musisz być obecny, aby wygrać. Stosować tylko w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Przechowywać z dala od otwartego ognia. Niektóre urządzenia pokazane są opcjonalnie. Cena nie zawiera podatków. Nie jest zalecany dla dzieci. Nagranie dla tej strefy czasowej. Powielanie zabronione. Bez alkoholu. Najpierw wyciągnij, a następnie pociągnij w dół. Zadzwoń pod bezpłatny numer. Kierowca nie posiada gotówki. Niektóre znaki towarowe wymienione w tym produkcie wyświetlane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Decyzja jury jest ostateczna.

Zastępuje wszystkie wcześniejsze zawiadomienia tego typu.

 

 

 

 

TUTAJ JEST MIEJSCE NA TWOJE OGŁOSZENIE LUB BANNER
Nie pobieramy żadnej gotówki i nie chcemy nic w zamian - oprócz świętego spokoju...